Kto som ?

Kto som a prečo som tu ? 

Moje meno je Ivan Jašík a na internete vystupujem pod prezývkou Jashik. Od svojich 18 rokov oficiálne podnikám.

Podnikám už 4 roky, a musím povedať, že za 4 som sa veľmi veľa naučil. Nemám rád keď niekto dáva rady na instagrame, ale sám nemá reálne skúsenosti. Snažím sa ľudom odovzdávať skutočnú pridanú hodnotu.

Čo presne robím ?

Pomáham ľudom s investovaním.

Podľa môjho názoru je dnes skutočné investovanie jednoduché, ale čo je náročné je to, že v dnešnej online dobe na nás z každej strany vybiehajú reklamy a ponuky na rôzne špekulatívne investície.  A človek, ktorý nemá žiadne skúseností s investovaním v tom má zrejme chaos.

A nie, nie som špekulant, ktorý sľubuje ľudom zbohatnutia za noc, alebo niečo podobné.. Som kvalifikovaný špecialista, ktorý pomáha ľudom v budovaní majetku. Som zástanca dlhodobého investovania. Môj investičný vzor je sám Warren Buffett, jeden z najbohatších ľudí vôbec. Je to ikona dlhodobého investovania. Rýchlo a špekulatívne zbohatne málokto. Keby to bolo také ľahké, ako nám na internete každý hovorí, tak sme všetci milionári. Ja poukazujem na racionálne a dlhodobé budovanie majetku.

Možno hlavne veľa mladých ľudí, ktorí snívajú o rýchlom zbohatnutí ma nemajú moc v obľube, ale ja sa snažím poukazovať nato, ako sa dá v dnešnej bláznivej dobe investovať rozumne.

Ale ak mám byť úprimný, tak možno pred 4-5 rokmi som bol taký istý, až potom prišli prvé pády a musel som sa naučiť viac používať rozum, ako emócie.. pri investovaní to je nevyhnutné a skôr či neskôr každý nato príde. Netreba špekulovať ale rozumne a racionálne investovať.

Je to práca, ktorá je podľa mňa veľmi dôležitá a už niekoľko rokov ju robím s veľkým nadšením.

+ Moje hobby je vzdelávanie, rád sa učím, veľa čítam a to je jeden z dôvodov, prečo je môj instagram plný motivácie, inšpirácie a mnoho vzdelávacích príspevkov.

Vďaka tomu každé ráno vstávam s úsmevom na tvári, pretože viem, že robím to, čo ma baví. A som zato vďačný. 🙂 

V prípade záujmu o pomoc s investovaním mi stačí napísať správu na instagrame. Rád pomôžem. Tak isto ak máte len nejaké otázky a chcete vo všeobecnosti poradiť, kľudne sa pýtajte rád odpovedám a som rád, ak sa ľudia veľa pýtajú. Ten kto sa veľa pýta, tak aj veľa vie.